OFERTA PRACY: Praca dla monterów w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym w Amsterdamie

Oferta pracy

Lubisz pracować z produktami wysokiej jakości? Podoba Ci się praca w międzynarodowym zespole? Światowy lider, firma Intralox szuka monterów do pracy w pełnym wymiarze godzin w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym w Amsterdamie. Firma oferuje szkolenia.

OFERTA nie jest już aktualna!!

Monter montuje ręcznie taśmy przenośnikowe, zgodnie z zamówieniem klienta, w dynamicznym środowisku pracy skupionym na pracy zespołowej.

Oferta pracy:

MONTER

Lubisz pracować z produktami wysokiej jakości? Podoba Ci się praca w międzynarodowym zespole? Szukamy monterów do pracy w pełnym wymiarze godzin w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym.

Monter montuje ręcznie taśmy przenośnikowe, zgodnie z zamówieniem klienta, w dynamicznym środowisku pracy skupionym na pracy zespołowej. Gwarantujemy odpowiednie szkolenia.

Obowiązki:
  • Montaż modułów z tworzywa sztucznego w taśmach przenośnikowych zgodnie z zamówieniem klienta
  • Przestrzeganie wszystkich procedur i przepisów bezpieczeństwa
  • Osiągnięcie minimalnej produktywności wymaganej dla danego stanowiska
  • Wykonywanie obowiązków administracyjnych, jeżeli będzie to konieczne
  • Praca w nadgodzinach oraz w weekendy, jeżeli będzie to konieczne
  • Przestrzeganie zasad dotyczących obecności przygotowanych dla działu montażowego
  • Praca zespołowa i umiejętność samozarządzania
 Wymagania:
  • Świadectwo ukończenia szkoły średniej
  • Stabilna historia zatrudnienia
  • Dobra koordynacja wzrokowo-ruchowa oraz skupienie na szczegółach
  • Dobre umiejętności matematyczne i komunikacyjne
  • Zdolność do wykonywania podstawowych funkcji związanych ze stanowiskiem, przedstawionych szczegółowo w opisie funkcjonalnym, w tym wymaganie podnoszenie i przenoszenie przedmiotów o wadze 20 kg
  • Zdolność do pracy na stojąco przez dłuższy czas
  • Zdolność do pracy w godzinach 07:30–16:00, od poniedziałku do piątku oraz w nadgodzinach
  • Zamieszkanie w niedalekiej odległości od dzielnicy Amsterdam Zuidoost
Wymagane kwalifikacje:

Doświadczenie zawodowe w środowisku produkcyjnym

Firma Intralox oferuje kompleksowe, ciągłe szkolenia oraz atrakcyjny program partycypacji pracowników w zyskach oparty na wynikach.

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij CV i list motywacyjny w języku angielskim do pani Siobhan Kerr, dział HR, siobhan.kerr@intralox.com +31 20 540 3638

Firma Intralox LLC

to globalny dostawca rozwiązań przenośnikowych, oferujący bezpośrednie usługi w ponad 100 krajach.  Specjalizujemy się w 3 innowacyjnych platformach technologicznych: taśmach przenośnikowych z tworzyw sztucznych, taśmach ThermoDrive oraz urządzeniach Activated Roller Belt™ (ARB™). Dzięki najlepszym gwarancjom dotyczącym wydajności taśm, terminowej dostawie oraz doskonałej znajomości branży, w której działamy, firma Intralox stała się światowym liderem, który konsekwentnie utrzymuje poziom tego, co najważniejsze: obsługi, technologii, niezawodności i wyników.

Przez ostatnie 40 lat firma Intralox zyskała na całym świecie opinię przedsiębiorstwa znanego z etycznych i odpowiedzialnych praktyk biznesowych. Podobnie jak jej założyciel, firma kładzie dziś duży nacisk na traktowanie pracowników, klientów i dostawców w uczciwy sposób, z należytym szacunkiem i rzetelnością. Nasz wzrost i trwały sukces są efektem nieustannego zaangażowania w ciągłe doskonalenie i pełnego przekonania, że naszym największym atutem są ludzie osobiście zaangażowani w pracę, a także pomysłowość, praca zespołowa i wspólny wysiłek.