Polska Szkola w Hadze

 

Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017 w sobotę 10 września 2016 r.

Drodzy Rodzice,

Zapraszamy do zapisów Waszych dzieci w wieku 7- 12 lat, w tej grupie wiekowej mamy jeszcze wolne miejsca. W grupach dla dzieci młodszych niestety nie ma już miejsc, ale po wypełnieniu formularza na stronie szkoły dziecko będzie uwzględnione na liście rezerwowej.

Rok szkolny 2016/2017 rozpoczynamy zajęciami w sobotę 10 września 2016 roku. Zapisy możliwe są najpóźniej do końca września poprzez wypełnienie formularza, który znaleźć można na stronie internetowej www.szkolahaga.org

Polska szkola Haga fot. Phototale, Agata Malta

Więcej o naszej Szkole

Polska Szkoła w Hadze funkcjonuje pod nazwą Stowarzyszenie Polska Szkoła i swój oficjalny start miała w 2007 roku.
Celem naszej szkoły jest umożliwienie nauki języka ojczystego oraz poznawanie jak i przekazywanie polskiej kultury i tradycji w Holandii wszystkim dzieciom polskiego pochodzenia. Szkoła działa dzięki wolontariatowi kadry edukacyjnej i zmotywowanych rodziców.

Szkoła mieści się w Hadze przy ulicy Draaistraat 16, jest łatwo dostępna transportem publicznym a parkowanie w okolicy jest bezpłatne.

W szkole odbywają się zajęcia edukacyjne, m.in. nauki języka polskiego, dla dzieci w wieku od 3 do 14 lat, prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, odbywają się one dwa razy w miesiącu w soboty w godzinach od 10 do 13
w czterech grupach wiekowych i rozwojowych.

Również rodzicom i opiekunom dzieci oferujemy szereg bezpłatnych szkoleń odbywających się podczas godzin lekcyjnych (np. dotyczących dwujęzyczności czy pierwszej pomocy).

Jesteśmy otwarci na przypływ nowej, zmotywowanej kadry pedagogicznej i artystycznej i osoby chętne gorąco zapraszamy do współpracy.

Serdecznie zapraszamy Państwa na naszą stronę internetową i do kontaktu przez email org.polskaszkola@gmail.com

Zarząd Szkoły i Grono Pedagogiczne
Agata Malta-Meglicz
Koordynator ds. kontaktu z rodzicami

Opublikowane na portalu Polonia.NL 05.09.2016
Wydawca portalu: Fundacja Ekspertów Polskich w Holandii – STEP. Czytaj o nas

  • Dołącz do nas i dziel się opiniami. Znajdziesz nas na Twitterze. Jesteśmy też na Facebooku.
  • Wiedz, że Twoje lajki i udostępnienia dodają nam energii! Robimy to dla Ciebie i innych Rodaków w Holandii
  • Czekamy na Wasze listy: info@polonia.nl