PRACA: Firma Janus Vaten z Oosterhout poszukuje od zaraz pracowników

fot. Janus Vaten

Firma Janus Vaten z Oosterhout (Brabancja) poszukuje od zaraz fachowców, możliwy pełen etat. Firma jest przedsiębiorstwem rodzinnym specjalizującym się w regeneracji opakowań stalowych i z tworzywa sztucznego oraz w produkcji i sprzedaży nowych opakowań. Sprawdź oba wakaty.

< Ogłoszenie >

Z uwagi na rozwój firmy szukamy od zaraz:

PRACOWNIKA DZIAŁU TECHNICZNEGO NA PEŁEN ETAT

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Znajomość procesów sterowanych przez PLC
  • Znajomość pneumatyki, hydrauliki, techniki pomiarów
  • Usuwanie usterek elektrotechnicznych i mechanicznych

KANDYDAT:

  • Ma wykształcenie powyżej średniego zawodowego i reprezentuje taki poziom.
  • W razie potrzeby wykazuje się elastycznością.
  • Potrafi pracować samodzielnie.
  • Lubi pracę w zmiennym otoczeniu, ma doświadczenie zawodowe.

CO OFERUJEMY

  • Stanowisko oferujące możliwości rozwoju i odbywania rozmaitych szkoleń.
  • Praca na pełen etat na zmianę dzienną.
  • Możliwość uzyskania umowy na czas nieokreślony.

JAK APLIKOWAĆ?

  • Aplikację na piśmie w języku polskim można przesłać na adres Janus Vaten BV, Postbus 330, 4900 AH Oosterhout, z dopiskiem „t.a.v. afd. personeelszaken” (do działu HR).
  • Najchętniej otrzymamy jednak Twoją reakcję drogą mailową, możesz ją wysłać na adres: administratie@janusvaten.nl
  • Z dopiskiem w treści aplikacji: „z ogłoszenia na Polonia.nl”
  • UWAGA: zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy (nie przez uitzendbureau)!

PRACOWNIKA PRODUKCJI NA PEŁEN ETAT

  • Rozmaite prace na produkcji.

KANDYDAT:

  • Łatwo odnajduje się w zmiennym otoczeniu.
  • Dobrze zna język niderlandzki.
  • Potrafi ciężko pracować, w razie potrzeby wykazuje się elastycznością.
  • Posiada wykształcenie średnie zawodowe (MBO)

  • Najchętniej otrzymamy jednak Twoją reakcję drogą mailową, możesz ją wysłać na adres: administratie@janusvaten.nl.